KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9833002
*
nr 983 3002
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Venedig, ramens innermått: 64x50
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 september 2015
kl 18:03:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 17:32:33
1
500 kr
28/9 16:42:02
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa italien italiensk sydeuropa vattenfärg venedig
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:14
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:28
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55
-
5144 Blandteknik
Asien, bymotiv. Blandteknik, bildmått: 41x28 cm, y..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:13
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:04
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:40
*
Blandteknik
nr 983 3002
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Venedig, ramens innermått: 64x50
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 september 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/9 17:32:33 | 1 | 500 kr |
28/9 16:42:02 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa italien italiensk sydeuropa vattenfärg venedig
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:14 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:28 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55
-
5144 Blandteknik
Asien, bymotiv. Blandteknik, bildmått: 41x28 cm, y..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:13 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:04 -
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:40